277

فایروال ابری خود را هوشمندانه انتخاب کنید

فایروال ابری، یک ابزار شبکه توسعه یافته در فضای ابری و یک راه حل تجاری مدرن است که هر شرکتی که به صورت آنلاین کار می کند باید برای تجارت خود در نظر بگیرد.

723

امنیت ابری چیست؟

امنیت ابری مجموعه ای از سیاست ها، مدیریت ها، روش ها و فناوری هایی است که جهت محافظت از سیستم ها، داده ها و زیرساخت های مبتنی بر ابر با یکدیگر کار می کنند.

244

رایانش ابری بدون سرور (Serverless Computing)

رایانش ابری بدون سرور یک مدل از اجرای رایانش ابری است که در آن ارائه دهندگان خدمات ابری، به صورت کاملا پویا تخصیص و تهیه سرورها را مدیریت می کند.

215

shadow IT

Shadow IT  استفاده از سیستم های IT، دستگاه ها، نرم افزارها، برنامه ها و خدمات، بدون دانش گروه فناوری اطلاعات یا گروه امنیتی درون سازمان می باشد.

196

5 دلیل برای استفاده از فضای ابری

با استفاده از فضای ابری مطمئن، ابزاری در اختیار کارمندان خود قرار می دهید که بتوانند به صورت کاملا موثر و با حداکثر امکان به کار خود ادامه دهند.

270

انواع Cloud Computing

cloud computing ، ارائه ی خدمات محاسباتی مانند سرورها، ذخیره سازها و موارد دیگری که با اینترنت مرتبط است جهت افزایش قدرت پردازش، می باشد.

174

بهينه سازی بازدهی تجاری با فورتی ويس (FortiVoice)

فورتی ويس يكي از بهترین ابزار برای امن کردن ارتباطات UC، برنامه‌ها و داده‌هاست كه قابلیت‌های پیشرفتۀ ایمن‌سازی و رمزنگاری برای حفاظت از گفتگوهای شما دارد.