170

آموزش راه اندازی SSL-VPN در فایروال فورتی گیت

در این مقاله به آموزش نحوه‌ی راه اندازی SSL-VPN در فایروال فورتی گیت و ساخت کانکشن در FortiClient پرداخته‌ایم.

340

چگونه از کاربران Active directory در فایروال فورتی گیت استفاده کنیم؟

فایروال FortiGate قابلیت یکپارچه‌سازی و تجمیع با بسیاری از سرورهای احراز هویت مانند Active Directory (AD) را دارا می‌باشد. در این مقاله نحوه اتصال گروه کاربران سرویس Active Directory (AD) به فایروال فورتی گیت را توضیح داده‌ایم.

848

آموزش قرنطینه کردن IP در فایروال فورتی گیت (Ban IP)

در این ویدئو قصد داریم شما را با یکی از قابلیت‌های پرکاربرد فایروال فورتی گیت به نام Ban IP آشنا کنیم. با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود IPهای مورد نظرتان را در لیست قرنطینه قرار دهید. این قابلیت در ورژن‌های قبل از 6.0 به صورت کامندی بود اما از این ورژن به بعد […]

671

کدام نسخه FortiOS برای فایروال فورتی گیت شما مناسب‌تر است؟

در این مقاله به 6 سوال که کاربران را راهنمایی می‌کند تا مناسب‌ترین نسخه FortiOS را برای فایروال فورتی‌گیت‌شان انتخاب کنند، پاسخ داده‌ایم.

929

محدودیت زمانی لایسنس 15 روزه ارزیابی رایگان VM فورتیگیت برداشته شد

محدودیت زمانی لایسنس 15 روزه ارزیابی رایگان VM فورتیگیت برداشته شد و دیگر به صورت دائمی می‌توان از آن استفاده کرد. در این مقاله راهنمای دریافت این لایسنس آورده شده است.

753

عیب یابی مشکلات اتصال Wi-Fi در 10 مرحله

هنگام عیب یابی مشکلات اتصال Wi-Fi ، چند سناریو می‌تواند بوجود بیاید. در این مقاله 10 مرحله متداول برای عیب یابی و رفع اشکال شبکه بی سیم را بررسی خواهیم کرد.

1810

عیب یابی و رفع خطا در آپدیت آفلاین فورتیگیت

در این ویدئو به بررسی خطاهایی که ممکن است در هنگام آپدیت آفلاین فورتیگیت با آنها مواجه شویم و همچنین روش برطرف کردن آن ها می پردازیم.

3724

آپدیت آفلاین فورتیگیت از طریق Command Line برای ورژن های 6 به بالا

آموزش جامع آپدیت آفلاین فورتیگیت – در این ویدئو به آموزش نحوه آپدیت آفلاین دستگاه‌های فورتیگیت از طریق Command Line، در ورژن‌های 6 به بالا پرداخته‌ایم.

1452

چگونه SD-WAN را در فورتی گیت فعال کنیم؟

در این مقاله قصد داریم نحوه فعال کردن SD WAN و اتصال همزمان به دو ISP مختلف، در تجهیز فورتی گیت را آموزش دهیم.

1730

چگونه Geo IP را در فورتیگیت پیکربندی کنیم؟

با استفاده از تنظیمات Geo IP در فورتیگیت می‌توان یک پایگاه داده به دست آورد تا آدرس‌های IP را در لیست سیاه یا سفید قرار داد.

1530

چگونه FortiGate HA را فعال کنیم؟

HA FortiGate با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه و با قرار دادن یک فورتیگیت به عنوان بکاپ و افزودن آن به یک فورتیگیت اصلی انجام می‌شود.

2933

آپدیت آفلاین فورتی گیت از طریق GUI برای ورژن های قبل از 6

آموزش آپدیت آفلاین فورتی گیت از طریق GUI برای ورژن های قبل 6 به همراه فیلم و همچنین تفاوت به‌روزرسانی آنلاین و آفلاین فورتیگیت