191

عیب یابی مشکلات اتصال Wi-Fi در 10 مرحله

هنگام عیب یابی مشکلات اتصال Wi-Fi ، چند سناریو می‌تواند بوجود بیاید. در این مقاله 10 مرحله متداول برای عیب یابی و رفع اشکال شبکه بی سیم را بررسی خواهیم کرد.

353

عیب یابی و رفع خطا در آپدیت آفلاین فورتیگیت

در این ویدئو به بررسی خطاهایی که ممکن است در هنگام آپدیت آفلاین فورتیگیت با آنها مواجه شویم و همچنین روش برطرف کردن آن ها می پردازیم.

906

آپدیت آفلاین فورتیگیت از طریق Command Line برای ورژن های 6 به بالا

آموزش جامع آپدیت آفلاین فورتیگیت – در این ویدئو به آموزش نحوه آپدیت آفلاین دستگاه های فورتیگیت از طریق Command Line، در ورژن های 6 به بالا پرداخته ایم.

449

چگونه SD-WAN را در فورتی گیت فعال کنیم؟

در این مقاله قصد داریم نحوه فعال کردن SD WAN و اتصال همزمان به دو ISP مختلف، در تجهیز فورتیگیت را آموزش دهیم.

461

راهنمای خرید FortiGate

شرکت ستاک فناوری ویرا، با توجه به تجربیات چندین ساله خود، مواردی که برای انتخاب مناسب جهت خرید fortigate ضروری می باشد را گردآوری نموده است.

311

چگونه Geo IP را در فورتی گیت پیکربندی کنیم؟

با استفاده از تنظیمات Geo IP در فورتی گیت می توان یک پایگاه داده به دست آورد تا آدرس های آی پی را در لیست سیاه یا سفید قرار داد.

467

چگونه FortiGate HA را فعال کنیم؟

HA FortiGate با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه و با قرار دادن یک فورتیگیت به عنوان بکاپ و افزودن آن به یک فورتیگیت اصلی انجام می شود.

1320

آپدیت آفلاین فورتی گیت از طریق GUI برای ورژن های قبل از 6

آموزش آپدیت آفلاین فورتی گیت از طریق GUI برای ورژن های قبل 6 به همراه فیلم و همچنین تفاوت بروز رسانی آنلاین و آفلاین فورتیگیت

955

بروزرسانی سیستم عامل فورتی گیت

در این مقاله نحوه بروز رسانی سیستم عامل فورتی گیت و همچنین تغییر ورژن سیستم عامل به نسخه پایین تر به صورت کامل آموزش داده شده است.

284

چگونه Windows Defender Firewall را غیر فعال کنیم؟

Windows Defender Firewall یک ویژگی data screening است که توسط ماکروسافت با ویندوز XP معرفی شد، در اینجا یاد می گیریم چطور آن را غیر فعال کنیم.

5757

چگونه بدافزار اندروید را در چهار مرحله حذف کنیم؟

مجرمان سایبری می توانند به وسیله بدافزار به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کنند. در این مقاله روش حذف بدافزار اندروید را در چهار مرحله می آموزیم.

142

چگونه بدافزار Aurora را رمزگشایی کنیم؟

بدافزار آرورا، به اتکرها کمک می کند تا از طریق دسترسی Remote Desktop Services، سیستم را آلوده کنند، حال با طراحی decryptor امکان رمز گشایی بدافزار Aurora میسر شده