7
43

محدودیت زمانی لایسنس 15 روزه ارزیابی رایگان VM فورتیگیت برداشته شد

محدودیت زمانی لایسنس 15 روزه ارزیابی رایگان VM فورتیگیت برداشته شد و دیگر به صورت دائمی می‌توان از آن استفاده کرد. در این مقاله راهنمای دریافت این لایسنس آورده شده است.

379

عیب یابی مشکلات اتصال Wi-Fi در 10 مرحله

هنگام عیب یابی مشکلات اتصال Wi-Fi ، چند سناریو می‌تواند بوجود بیاید. در این مقاله 10 مرحله متداول برای عیب یابی و رفع اشکال شبکه بی سیم را بررسی خواهیم کرد.

775

عیب یابی و رفع خطا در آپدیت آفلاین فورتیگیت

در این ویدئو به بررسی خطاهایی که ممکن است در هنگام آپدیت آفلاین فورتیگیت با آنها مواجه شویم و همچنین روش برطرف کردن آن ها می پردازیم.

1884

آپدیت آفلاین فورتیگیت از طریق Command Line برای ورژن های 6 به بالا

آموزش جامع آپدیت آفلاین فورتیگیت – در این ویدئو به آموزش نحوه آپدیت آفلاین دستگاه‌های فورتیگیت از طریق Command Line، در ورژن‌های 6 به بالا پرداخته‌ایم.

807

چگونه SD-WAN را در فورتی گیت فعال کنیم؟

در این مقاله قصد داریم نحوه فعال کردن SD WAN و اتصال همزمان به دو ISP مختلف، در تجهیز فورتی گیت را آموزش دهیم.

967

چگونه Geo IP را در فورتیگیت پیکربندی کنیم؟

با استفاده از تنظیمات Geo IP در فورتیگیت می‌توان یک پایگاه داده به دست آورد تا آدرس‌های IP را در لیست سیاه یا سفید قرار داد.

887

چگونه FortiGate HA را فعال کنیم؟

HA FortiGate با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه و با قرار دادن یک فورتیگیت به عنوان بکاپ و افزودن آن به یک فورتیگیت اصلی انجام می‌شود.

2032

آپدیت آفلاین فورتی گیت از طریق GUI برای ورژن های قبل از 6

آموزش آپدیت آفلاین فورتی گیت از طریق GUI برای ورژن های قبل 6 به همراه فیلم و همچنین تفاوت به‌روزرسانی آنلاین و آفلاین فورتیگیت

1694

بروزرسانی سیستم عامل فورتی گیت

در این مقاله نحوه بروزرسانی سیستم عامل فورتی گیت و همچنین تغییر ورژن سیستم عامل به نسخه پایین‌تر به صورت کامل آموزش داده شده است.

736

چگونه Windows Defender Firewall را غیر فعال کنیم؟

Windows Defender Firewall یک ویژگی data screening است که توسط مایکروسافت با ویندوز XP معرفی شد، در اینجا یاد می‌گیریم چطور آن را غیر فعال کنیم.

8954

چگونه بدافزار اندروید را در چهار مرحله حذف کنیم؟

مجرمان سایبری می‌توانند به وسیله بدافزار به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کنند. در این مقاله روش حذف بدافزار اندروید را در چهار مرحله می‌آموزیم.

268

چگونه بدافزار Aurora را رمزگشایی کنیم؟

بدافزار آرورا، به اتکرها کمک می‌کند تا از طریق دسترسی Remote Desktop Services، سیستم را آلوده کنند. حال با طراحی decryptor امکان رمزگشایی بدافزار Aurora میسر شده است.