سیستم تلفن های سنتی همواره با محدودیت هایی همراه بود، خوشبختانه امروزه با بهره گیری از شبکه های کامپیوتری مبتنی بر IP ، امکانات گسترده ای با کیفیت و سرعت مطلوب در اختیار کاربران قرار گرفته است. سرویسهایی چون انتقال همزمان صوت و تصویر، برگزاری کنفرانسهای تصویری، پیاده سازی مراکز تماس، برگزاری کلاس های آموزشی و به اشتراک گذاری دسکتاپ کاربران تنها بخشی از ویژگی های آن می باشد که منجر به تحولی عظیم در کسب و کارها گردیده است.

1-مرکز تماس

2-ضبط مکالمات

3-کنفرانس

 

مرکز تماس

در بازار رقابتی امروز، پشتیبانی مناسب از محصولات و خدمات و پاسخگویی تماس های مشتریان در کمال دقت و کیفیت امری ضروریست، که خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و بهره مندی از سرویس های مرکز تماس مبتنی بر آی پی این امر محقق گردیده تا به آسانی و بدون در نظر داشتن موقعیت جغرافیایی بتوان از طرق مختلفی همچون Voice, Video, Chat  پاسخگوی مشتریان بود. حتی می توان مراکز تماس را بر روی بسترهای مبتنی بر رایانش ابری راه اندازی نمود تا کاربران سازمانها بدون وابستگی به حضور فیزیکی درمحل سازمان بتوانند از راه دور نیز پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.

 

ضبط مکالمات

یکی از عوامل بسیار مهم در پایش فرآیند مراکز تماس، کنترل کیفیت در پاسخگویی می باشد که این پایش به کمک سیستمهایی که قابلیت ضبط و ذخیره مکالمات را دارند میسر می گردد. این فرآیند، کسب و کارها را کمک می کند تا با ایجاد ضوابط اعتماد دوطرفه، از این امکان بهره برده و در جهت ارایه خدمات هرچه بهتر و جلب رضایت مشتریان گام بردارند.

 

کنفرانس

در گذشته برگزاری جلسات همواره با محدودیت هایی همراه بود. تفاوت درموقعیت های جغرافیایی شرکت کنندگان، اختلاف ساعات شبانه روز در نقاط مختلف، دشواری در مقرر نمودن زمان مشخص و مکان در دسترس برای همه شرکت کنندگان و برقراری امنیت  از جمله سختی های برگزاری جلسات به شمار می آمد که خوشبختانه امروزه  با بهره گیری از سیستمهای جامع برگزاری کنفرانس این امکان میسر گردیده تا شرکت کنندگان جلسات نه تنها بتوانند با عبور از دشواری ها در جلسات حضور بهم رسانند بلکه ازامکاناتی چون به اشتراک گذاری صفحات نمایش و بهره گیری از قابیلت های صوت و تصویر به طور همزمان با استفاده از بسترهای متنوع و امن بهره برند.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *