62

Microsoft Exchange Server با آسیب‌پذیری‌های zero-day مورد هدف قرار گرفته است

مایکروسافت هشدار داد که دو آسیب‌پذیری zero-day رفع ‌نشده علیه Exchange Server مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند.

117

باگ حیاتی فایروال سوفوس تحت سوء استفاده فعال

Sophos اعلام کرد که سوء استفاده از آسیب‌پذیری فایروال حیاتی، در حال حاضر زیر مجموعه بسیار کوچکی از سازمان‌ها را که عمدتاً در جنوب آسیا واقع شده‌اند، تحت تأثیر قرار داده است.

274

مقایسه ویژگی های نسخه های ویندوز سرور 2022

مایکروسافت از نسخه Datacenter Azure برای سازگاری با نسخه‌های معمول Standard و Datacenter رونمایی کرد. در این مقاله بررسی می‌کنیم که چه امکانات جدیدی در این نسخه سیستم عامل سرور وجود دارد.

403

تاثیر هوش مصنوعی در تغییرات امنیت سایبری سال 2021

هوش مصنوعی به سازمان ها و مشاغل کمک می کند تا در آینده بدون تکیه برتخصص انسانی، عملکرد بخش امنیت سایبری را تا حد قابل ملاحظه ای بهبود بخشند.

1604

مقایسه SSD های سامسونگ: pro و evo

در این مقاله به مقایسه SSD های سامسونگ pro با evo پرداخته می شود و عملکرد هریک به صورت جداگانه بررسی می شود. تفاوت های آن ها نیز مد نظر قرار می گیرد.

191

خنک سازی دیتاسنتر توسط برف در ژاپن

ژاپن در تلاش است برای سیستم خنک سازی دیتاسنترهای خود از قدیمی ترین سیستم های خنک کنندگی یعنی برف استفاده نماید تا استفاده از انرژی برق کاهش یابد.

134

کشف باتری‌های ساخته شده از آب دریا توسط کمپانی IBM

باتری های ساخته شده از آب دریا که توسط کمپانی IBM معرفی شده، بی نیاز از فلزات سنگین مانند کبالت و نیکل هستند، و تولید آن نیز بسیار ارزان می باشد.

226

امن‌ترین دیتاسنترهای جهان

5 مورد از امن ترین دیتاسنترهای جهان در این مقاله معرفی می گردند، این دیتاسنترها از نظر جغرافیایی، در محلی غیر معمول قرار گرفته اند.

574

Summit سریع‌ترین ابرکامپیوتر جهان

Summit سریع ترین ابرکامپیوتر جهان در آمریکا می باشد که با 10 پتابایت حافظه و 40 هزار پردازنده قادر است در هر ثانیه بیش از 200 هزار تریلیون محاسبه انجام دهد.

165

اهمیت امنیت گوشی‌های هوشمند

به دلیل اهمیت امنیت گوشی های هوشمند، در این مقاله راهکارهای مختلف برای افزایش آن و حفظ اطلاعات شخصی در مقابل هکرها و حملات سایبری ارائه شده است.

114

باگ فیس تایم اپل

باگ فیس تایم اپل، بنابر اظهارات این شرکت، یعنی قابلیتی که امکان تماس صوتی و تصویری بر روی بستر اینترنت وجود دارد، مشخص و تا حدودی برطرف شده است.

76

جریمه گوگل توسط GDPR

جریمه گوگل توسط GDPR یا کمیسیون حفاظت از اطلاعات و داده ها به سبب فقدان شفافیت مقررات محافظت از داده های عمومی در پارلمان اتحادیه اروپا به تصویب رسیده است