246

درک و کاهش آسیب‌پذیری‌های حیاتی در فایروال فورتی گیت | ویدئو وبینار

در این وبینار سعی کردیم آسیب‌پذیری‌های رایج در فایروال فورتی گیت را مورد بررسی قرار دهیم، و همچنین سعی کردیم آمارهای دقیقی در خصوص پیدایش این آسیب‌پذیری‌های در سال 2021 و 2022 میلادی ارائه کنیم.

757

کدام نسخه FortiOS برای فایروال فورتی گیت شما مناسب‌تر است؟

در این مقاله به 6 سوال که کاربران را راهنمایی می‌کند تا مناسب‌ترین نسخه FortiOS را برای فایروال فورتی‌گیت‌شان انتخاب کنند، پاسخ داده‌ایم.

293

فورتینت در رتبه‌بندی CyberRatings سال 2023، به امتیاز کارایی امنیتی ۹۹.۸۸% دست یافت

سازمان CyberRatings.org در مقابل روش آزمون فایروال سازمان Enterprise Firewall Test Methodology v3.0، آزمونی مستقل از دستگاه FortiGate 600F را در مرکز خود در تگزاس انجام داد. فورتیگیت 600F مورد آزمون قرار گرفت تا مشخص شود: چگونه با سوئیت‌های رمزنگاری TLS/SSL 1.2 و 1.3 برخورد می‌کند؟ چگونه در برابر 1724 نفوذ، مقابله می‌کند؟ فایروال 600F […]

279

بهبود امنیت شبکه با Fortinet DPI

Fortinet DPI یا Deep Packet Inspection یک تکنیک بررسی و تجزیه و تحلیل بسته‌های داده در شبکه است که توسط تجهیزات شبکه‌ی فورتینت پشتیبانی می‌شود.

1030

محدودیت زمانی لایسنس 15 روزه ارزیابی رایگان VM فورتیگیت برداشته شد

محدودیت زمانی لایسنس 15 روزه ارزیابی رایگان VM فورتیگیت برداشته شد و دیگر به صورت دائمی می‌توان از آن استفاده کرد. در این مقاله راهنمای دریافت این لایسنس آورده شده است.

371

فورتی نت به عنوان سردمدار در Enterprise Firewalls در Q4 2022 معرفی شد

به گزارش Forrester Wave™، فورتی نت به عنوان سردمدار در Enterprise Firewalls در Q4 2022 معرفی شد.

1907

عیب یابی و رفع خطا در آپدیت آفلاین فورتیگیت

در این ویدئو به بررسی خطاهایی که ممکن است در هنگام آپدیت آفلاین فورتیگیت با آنها مواجه شویم و همچنین روش برطرف کردن آن ها می پردازیم.

3868

آپدیت آفلاین فورتیگیت از طریق Command Line برای ورژن های 6 به بالا

آموزش جامع آپدیت آفلاین فورتیگیت – در این ویدئو به آموزش نحوه آپدیت آفلاین دستگاه‌های فورتیگیت از طریق Command Line، در ورژن‌های 6 به بالا پرداخته‌ایم.

638

فایروال ابری خود را هوشمندانه انتخاب کنید

فایروال ابری، یک ابزار شبکه توسعه یافته در فضای ابری و یک راه حل تجاری مدرن است که هر شرکتی که به صورت آنلاین کار می کند باید برای تجارت خود در نظر بگیرد.

946

عملکرد FortiGuard Application Control

با استفاده از خدمات FortiGuard Application Control می‌توان نظارتی کامل و در لحظه بر روی استفاده‌ی اپلیکیشن‌ها توسط کاربران داشت.

1225

SPU در فورتی گیت

در این مقاله، به بررسی SPU (سخت افزار واحد پردازش امنیت) پرداخته‌ایم که کمپانی فورتی نت، به منظور تسریع ترافیک در دستگاه‌های فورتی گیت تعبیه کرده است.

1520

چگونه SD-WAN را در فورتی گیت فعال کنیم؟

در این مقاله قصد داریم نحوه فعال کردن SD WAN و اتصال همزمان به دو ISP مختلف، در تجهیز فورتی گیت را آموزش دهیم.