دوره آموزشی جونیپر

فایروال های سری SRX Juniper جونیپر به عنوان تجهیزات امنیت شبکه جونیپر معرفی گردیده است و شرکت جونیپر محصولات متنوعی را در سری های مختلف که نیاز اکثر سازمان ها و شرکت ها را مرتفع نمایدم معرفی نموده است، به عنوان مثال فایروال های SRX جونیپر نظیر SRX220،SRX300 SRX550 ،SRX1500 و.. می باشد. از این رو لازمه مدیریت فایروال های جونیپر نیازمند دانش مرتبط با این تجهیزات می باشد و به همین جهت شرکت مربوطه  آموزش Juniper  را برای تجهیزات امنیتی اش ارائه نموده است.

دوره آموزش جونیپر

دوره آموزشی جونیپر با عنوان JNCP یا Juniper Networks Certification Program معرفی گردیده است که براساس آن دانشجویان با نحوه دریافت گواهینامه های امنیت شبکه جونیپر آشنا خواهند شد و پس از گذراندن هر مرحله موفق به اخذ گواهینامه های مرتبط می گردند.

دانشجویان پس از گزراندن دوره های امنیت جونیپر ،سیستم عامل قدرتمند Junos و فن آوری های امنیتی این تجهیزات را فرا خواهند گرفت و قادر به مدیریت و راهبری فایروال های SRX می گردند.

مراحل دریافت گواهینامه های آموزش Juniper

دوره آموزشی Juniper توسط دپارتمان آموزش ستاک فناوری ویرا طی مدت زمان ۸۰ ساعت برگزار می گردد. دراین دوره آموزشی می بایست دانشجویان نسبت به مباحث پیش نیاز شامل مبانی شبکه ،امنیت شبکه، Switching، Routing دانش لازم را کسب نموده باشند. در دوره آموزش Juniper دانشجویان با فایروال های سری SRX جونیپر به طور کامل آشنا می گردند و نحوه تنظیمات فایروال های SRX را با توجه به سیستم عامل قدرتمند جونیپر Junos فراخواهند گرفت. دانشجویان پس از پایان دوره آموزش juniper قادر خواهند بود تنظیمات مقدماتی و پیشرفته فایروال ها شامل Platform Configuration،Firewall Policies،High Availability،IPSec VPNs ودیگر تنظیمات را انجام دهند .

دپارتمان آموزش شرکت ستاک فناوری ویرا امکان برگزاری دوره آموزش Juniper را بصورت سازمانی نیز دارا می باشد.