آموزش شبکه + Network

فناوری اطلاعات عرصه نوینی را به منظور پیشرفت افراد و جوامع در دنیای امروز به روی همگان گشوده است. در این عرصه ، ملاک این تخصص در دست داشتن مدارک بین المللی IT همراه با کسب تجارب عملی است. بنابراین آشنایی با مفاهیم اولیه شبکه اولین گام در ورود به این زمینه تخصصی بوده و دانش ابتدایی فرد در زمینه شبکه را پی ریزی می نماید. با توجه به گسترش روز افزون سیستم های تحت شبکه و اینترنت، لزوم تربیت افراد متخصص در زمینه طراحی و مدیریت سیستم های شبکه های کامپیوتری حس می گردد.

معرفی دوره آموزش Network+

هدف از  دوره آموزش Network+  آموزش علمی و عملی مفاهیم تئوری و کاربردی شبکه های کامپیوتری و اینترنت و مسائل مربوط به طراحی، شناسائی، نصب، راه اندازی، نگهداری، پشتیبانی و تعمیر شبکه های کامپیوتری است. در این راستا شرکت CompTIA به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های ارائه کننده مدارک بین المللی IT ، مدرک Network+ یا مدرک تکنسین شبکه را معرفی نموده است. در این دوره افراد جهت ورود به دوره های تخصصی تر شبکه از جمله دوره های مایکروسافت ، سیسکو ، لینوکس و امنیت شبکه آماده می‌شوند لذا دوره Network+ به عنوان پیشنیاز کلیه دوره های مربوط به شبکه و بهترین نقطه شروع این دوره ها می باشد.

آموزش +Network

این دوره آموزشی شما را در درک مباحث MCSE و Cisco کمک میکند . این دوره پیشنیاز MCSE و CCNA است. دوره آموزش Network+ ، یک کلاس کوتاه مدت است که مبانی شبکه را به شما آموزش می دهد . در این دوره آموزشی ، با مفاهیم اولیه شبکه آشنا شده و با توجه به قرار گرفتن در کلاس و رد و بدل شدن اطلاعات بین اساتید و دانشجویان ، شما برای انتخاب راه خود دید بازتری خواهید داشت.

سرفصل های دوره آموزشی +Network به شرح زیر می باشد:

Network Topologies & Types Of Networks
The OSI Model
Networking Equipment – I
Networking Equipment – II
Understanding Frame Types, Especially Ethernet
Understanding Wireless
TCP/IP Addressing and IPv6
Protocols of the TCP/IP Protocol Suite
NAT and ICS
DHCP, Port Forwarding, and DMZ Hosts
TCP/IP Troubleshooting Tools
NetBIOS
Network Troubleshooting – A Case Study
Common Protocol Suites
DNS
WAN Technologies
Network Management
Remote Access
Repair Tools
Final Review Questions