548

خنک سازی دیتاسنتر توسط برف در ژاپن

ژاپن در تلاش است برای سیستم خنک سازی دیتاسنترهای خود از قدیمی‌ترین سیستم‌ خنک کنندگی یعنی برف استفاده نماید تا استفاده از انرژی برق کاهش یابد.

1748

Summit سریع‌ترین ابرکامپیوتر جهان

Summit سریع‌ترین ابرکامپیوتر جهان در آمریکاست که با 10 پتابایت حافظه و 40 هزار پردازنده قادر است در هر ثانیه بیش از 200 هزار تریلیون محاسبه انجام دهد.

685

ابزار GHIDRA

ابزار GHIDRA یک نرم افزار مهندسی معکوس است که با هدف امنیت سایبری توسط آژانس امنیت ملی آمریکا طراحی شده و به تحزیه و تحلیل کدهای مخرب و بدافزار می پردازد.

463

گسترش بدافزار GrandCrab با Spam Campaign جدید

GrandCrab malware یا هر نوع بدافزاری می‌تواند خسارات جبران ناپذیری برای سیستم ایجاد کند. بهترین دفاع در برابر این نوع حملات سلامت سایبری و شیوه‌های ایمن می‌باشد.

376

Cisco Encrypted Traffic Analytic

پلتفرم Cisco Encrypted Traffic Analytic، بدافزار را در ترافیک رمزگزاری شده شناسایی می کند و توانایی آنالیز بسته‌های فوق داده یا رمزنگاری‌ شده را دارد.

801

معرفی سرور HPE Proliant DL380 G10

سرور HPE proliant DL380 G10 قدرتمندتر و پیشرفته تر از نسل های قبلی اش می باشد که عملکرد و امنیت قابل توجهی پیدا کرده است.

622

هکرهای چینی متهم به هک سه شرکت بین المللی شده اند

سه نفر از هکرهای چینی از سوی فدرال، متهم به هک کردن چندین شرکت بین المللی با استفاده از بدافزار چینی و سرقت هزاران گیگابایت داده و با استفاده از spear phishing e-mail شدند.

361

گوگل داده‌های موقعیت مکانی شما را جمع‌آوری می‌کند

اقدام غیر قانونی گوگل این است که موقعیت مکانی افراد را حتی با خاموش بودن گزینه لوکیشن و بدون سیم کارت، فقط در صورت اتصال به اینترنت، ردیابی می کند.

1616

جدیدترین روش هک خودپرداز توسط روس‌ها

جدیدترین روش هک خودپرداز توسط روس‌ها با نصب بدافزار بر روی دستگاه خودپرداز، دریافت پول نقد وانتقال الکترونیکی پول میسر شد.

367

جاسوسی گوگل، فیس‌بوک و وریزون از کاربران شدت می‌گیرد

جاسوسی گوگل، فیس‌بوک و وریزون از کاربران اینترنت، علیرغم نگرانی این افراد در مورد نقض حریم شخصی‌شان و حفظ امنیت اطلاعات، شدت می‌گیرد.

384

هکر دستگیر شده در چک

هکر دستگیر شده در چک به کمک پلیس چک و با همکاری فدرال آمریکا به دام افتاد. این هکر موفق به هک کردن linkedin و Dropbox شده بود.

400

بازگشت نوکیا در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷

بازگشت نوکیا در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ و رونمایی از اسمارت‌فون‌های جدید، خبر خوبی برای طرفداران آن می‌باشد.