191

خنک سازی دیتاسنتر توسط برف در ژاپن

ژاپن در تلاش است برای سیستم خنک سازی دیتاسنترهای خود از قدیمی ترین سیستم های خنک کنندگی یعنی برف استفاده نماید تا استفاده از انرژی برق کاهش یابد.

574

Summit سریع‌ترین ابرکامپیوتر جهان

Summit سریع ترین ابرکامپیوتر جهان در آمریکا می باشد که با 10 پتابایت حافظه و 40 هزار پردازنده قادر است در هر ثانیه بیش از 200 هزار تریلیون محاسبه انجام دهد.

193

ابزار GHIDRA

ابزار GHIDRA یک نرم افزار مهندسی معکوس است که با هدف امنیت سایبری توسط آژانس امنیت ملی آمریکا طراحی شده و به تحزیه و تحلیل کدهای مخرب و بدافزار می پردازد.

97

آسیب پذیری جدید سیسکو با شماره مرجع CVE-2018-15465

طی آسیب پذیری جدید در سیسکو با شماره مرجع CVE-2018-15465 که نرم افزار ASA را تحت تاثیر قرار داده، یک اتکر می تواند با استفاده از رابط مدیریتی وب سواستفاده نماید.

86

گسترش بدافزار GrandCrab با Spam Campaign جدید

GrandCrab malware یا هر نوع بدافزاری می‌تواند خسارات جبران ناپذیری برای سیستم ایجاد کند. بهترین دفاع در برابر این نوع حملات سلامت سایبری و شیوه‌های ایمن می‌باشد.

59

Cisco Encrypted Traffic Analytic

پلتفرم Cisco Encrypted Traffic Analytic، بدافزار را در ترافیک رمزگزاری شده شناسایی می کند و توانایی آنالیز بسته‌های فوق داده یا رمزنگاری‌ شده را دارد.

125

معرفی سرور HPE proliant DL380 G10

سرور HPE proliant DL380 G10 قدرتمندتر و پیشرفته تر از نسل های قبلی اش می باشد که عملکرد و امنیت قابل توجهی پیدا کرده است.

101

هکرهای چینی متهم به هک سه شرکت بین المللی شده اند

سه نفر از هکرهای چینی از سوی فدرال، متهم به هک کردن چندین شرکت بین المللی با استفاده از بدافزار چینی و سرقت هزاران گیگابایت داده و با استفاده از spear phishing e-mail شدند.

59

گوگل داده‌های موقعیت مکانی شما را جمع‌آوری می‌کند

اقدام غیر قانونی گوگل این است که موقعیت مکانی افراد را حتی با خاموش بودن گزینه لوکیشن و بدون سیم کارت، فقط در صورت اتصال به اینترنت، ردیابی می کند.

571

جدیدترین روش هک خودپرداز توسط روس‌ها

جدیدترین روش هک خودپرداز توسط روس‌ها با نصب بدافزار بر روی دستگاه خودپرداز، دریافت پول نقد وانتقال الکترونیکی پول میسر شد.

58

جاسوسی گوگل، فیس‌بوک و وریزون از کاربران شدت می گیرد

جاسوسی گوگل، فیس‌بوک و وریزون از کاربران اینترنت، علیرغم نگرانی این افراد در مورد نقض حریم شخصی شان و حفظ امنیت اطلاعات، شدت می گیرد.

64

هکر دستگیر شده در چک

هکر دستگیر شده در چک به کمک پلیس چک و با همکاری فدرال آمریکا به دام افتاد. این هکر موفق به هک کردن linkedin و Dropbox شده بود.