185

چگونه از کاربران Active directory در فایروال فورتی گیت استفاده کنیم؟

فایروال FortiGate قابلیت یکپارچه‌سازی و تجمیع با بسیاری از سرورهای احراز هویت مانند Active Directory (AD) را دارا می‌باشد. در این مقاله نحوه اتصال گروه کاربران سرویس Active Directory (AD) به فایروال فورتی گیت را توضیح داده‌ایم.

524

آموزش قرنطینه کردن IP در فایروال فورتی گیت (Ban IP)

در این ویدئو قصد داریم شما را با یکی از قابلیت‌های پرکاربرد فایروال فورتی گیت به نام Ban IP آشنا کنیم. با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود IPهای مورد نظرتان را در لیست قرنطینه قرار دهید. این قابلیت در ورژن‌های قبل از 6.0 به صورت کامندی بود اما از این ورژن به بعد […]

507

کدام نسخه FortiOS برای فایروال فورتی گیت شما مناسب‌تر است؟

در این مقاله به 6 سوال که کاربران را راهنمایی می‌کند تا مناسب‌ترین نسخه FortiOS را برای فایروال فورتی‌گیت‌شان انتخاب کنند، پاسخ داده‌ایم.

1604

عیب یابی و رفع خطا در آپدیت آفلاین فورتیگیت

در این ویدئو به بررسی خطاهایی که ممکن است در هنگام آپدیت آفلاین فورتیگیت با آنها مواجه شویم و همچنین روش برطرف کردن آن ها می پردازیم.

3472

آپدیت آفلاین فورتیگیت از طریق Command Line برای ورژن های 6 به بالا

آموزش جامع آپدیت آفلاین فورتیگیت – در این ویدئو به آموزش نحوه آپدیت آفلاین دستگاه‌های فورتیگیت از طریق Command Line، در ورژن‌های 6 به بالا پرداخته‌ایم.

2795

آپدیت آفلاین فورتی گیت از طریق GUI برای ورژن های قبل از 6

آموزش آپدیت آفلاین فورتی گیت از طریق GUI برای ورژن های قبل 6 به همراه فیلم و همچنین تفاوت به‌روزرسانی آنلاین و آفلاین فورتیگیت

2883

بروزرسانی سیستم عامل فورتی گیت

در این مقاله نحوه بروزرسانی سیستم عامل فورتی گیت و همچنین تغییر ورژن سیستم عامل به نسخه پایین‌تر به صورت کامل آموزش داده شده است.