ماژول فورتی نت FN-TRAN-QSFP+LR

ماژول فیبر نوری فورتی نت FN-TRAN-QSFP+LR

  • نوع ماژول: +QSFP
  • سرعت: 41.2Gbps
  • محدوده انتقال: 10km

 

امکان پیش سفارش

517،000،000 

اکنون موجود نیست؛ اما می‌توانید این محصول را پیش‌خرید کنید

گارانتی ستاک
تحویل فوری
ارسال رایگان
پشتیبانی و خدمات
پس از فروش
اصالت کالا

نگاه کلی

ماژول ترنسیور 40GE QSFP+ Long Range یک نوع ماژول ترنسیور نوری است که برای اتصال و انتقال داده با سرعت 40 گیگابیت بر ثانیه در محدوده فاصله بلند در شبکه‌های کامپیوتری استفاده می‌شود. این ماژول‌ها معمولاً از فیبر نوری یک حالته (Single-Mode Fiber) برای انتقال داده‌ها استفاده می‌کنند و برای اتصال‌هایی که فاصله بلندی بین دو دستگاه را نیاز دارند، مناسب هستند.

در معماری +QSFP، حرف “QSFP” مخفف “Quad Small Form-factor Pluggable” است که به معنای اتصالات فیبر نوری کوچک با پهنای باند بالا است و حرف “LR” در نام ماژول به معنای Long Range (فاصله بلند) است و نشان می‌دهد که این ماژول برای اتصالاتی با محدوده فاصله بلند مناسب است، به عبارت دیگر برای ارتباطاتی که نیاز به انتقال داده در فواصل بلندی دارند.

ماژول فورتی نت FN-TRAN-QSFP+LR معمولاً از فرستنده‌های لیزری با طول موج مشخصی (معمولاً 1310 نانومتر) استفاده می‌کند که برای انتقال داده در فواصل بلند مناسب هستند. این نوع ماژول‌ها معمولاً در ارتباطات از دیتاسنتر به دیتاسنتر (DCI)، ارتباطات از یک دیتاسنتر به دیتاسنتر دیگر (Inter-Data Center)، و ارتباطات از یک موقعیت جغرافیایی به موقعیت جغرافیایی دیگر (Point-to-Point) استفاده می‌شوند.

مشخصات فنی

Protocol Standard

40GBase-LR4

IEEE Standard

802.3ba

Module Type

QSFP+

Transmission Range

10km

Media

SM

Wavelength (nm)

1264.5 – 1277.5
1284.5 – 1297.5
1304.5 – 1317.5
1324.5 – 1337.5

Connector Type

Duplex LC

Operating Temperature

0°–70°C

مستندات

دانلود دیتاشیت Fortinet Transceivers

4 دیدگاه برای ماژول فورتی نت FN-TRAN-QSFP+LR

  1. علی

    ماژول فورتی نت FN-TRAN-QSFP+LR ایا قابلیت Hot plug دارد ؟

    • ادمین سایت

      با سلام
      بله ماژول FN-TRAN-QSFP+LR قابلیت Hot plug دارد.

  2. رضاوند

    محدوده انتقال در FN-TRAN-QSFP+LR چقدر است ؟

    • ادمین سایت

      ماژول فیبر نوری FN-TRAN-QSFP+LR تا 10 کیلومتر را پشتیبانی می‌کند.

  3. علی

    استاندارد پروتوکل استفاده شده در FN-TRAN-QSFP+LR چیست ؟

    • ادمین سایت

      در ماژول FN-TRAN-QSFP+LR از استاندارد 40GBase-LR4 استفاده شده است.

  4. محمد

    Connector Type در FN-TRAN-QSFP+LR چه میباشد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *